Willa

 Zima to magiczna pora roku. Góry otulone białym puchem zachęcają do aktywnego wypoczynku zarówno na stoku jak i do spacerów wśród ośnieżonych groni. Zapraszamy na spędzenie tej pory roku w Naszym pensjonacie Willa Retro.

Willa Retro to idealna baza wypadowa na cały Beskid Śląski. Nasza Willa to miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi. Zachęcamy do przyjazdu całe generacje rodzin - każdy jej członek, bez względu na wiek, znajdzie coś dla siebie. Seniorzy odpoczną w cichej okolicy i pięknej scenerii, rodzice odpoczną od codziennych obowiązków, a pociechy pofiglują w bawialni.

Pensjonat jest położony w urokliwej dzielnicy Wisły - Nowa Osada, oddalonej od centrum miasta zaledwie o 2,5 km. Z Willi Retro blisko jest do lasu, ścieżek rowerowych, szlaków spacerowych i turystycznych. Wnętrza Willi Retro są urządzone stylowo i przytulnie, uroku nadają im drewniane, woskowane meble oraz bibeloty i elementy dekoracyjne nawiązujące do stylu retro.

Posiadamy pokoje 2,3 oraz 4 - osobowe z łazienkami i balkonami. Do dyspozycji gości jest również nowoczesna kuchnia, znakomicie wyposażona. Nasi goście wieczory mogą miło spędzić w pokoju kominkowym przy grach. Za domem znajduje się zabudowana altanka, w której można grillować nawet w pochmurne czy zimowe dni. Gościom zapewniamy ogrodzony parking, na którym można bezpiecznie zostawić samochody.